Tikšanās ar Latvijas Futbola federācijas prezidenta amata kandidātu Kasparu Gorkšu

FOTO: Elīza Stella Štraumane (10.a)

2018.gada 18.janvārī, pateicoties mūsu skolas absolventei Baibai Veisai, mums bija fantastiska iespēja satikties ar vienu no lielākajām Latvijas futbola personībām – bijušo Latvijas futbola izlases kapteini, Latvijas Futbola federācijas prezidenta amata kandidātu un uzņēmēju Kasparu Gorkšu.

Tikšanās laikā uzzinājām par K.Gorkša profesionālā futbolista gaitu uzsākšanu un ikdienu, kā arī par emocijām un iespaidiem, spēlējot dažādās valstīs un dažādos futbola klubos. K.Gorkšs uzsvēra, ka Latvijas futbola nākotne ir apņēmīgos un talantīgos jauniešos, ar kuru cīņassparu futbols kādreiz ieņemtu daudz augstāku lomu Latvijas sporta līdzjutēju vidū. Kaspars iepazīstināja klātesošos ar savu vīziju  un idejām, ko viņš mainītu un attīstītu Latvijas futbola sistēmā, ja kļūtu par federācijas prezidentu.

Pasākuma noslēgumā, K.Gorkšs pateicās par laipno uzņemšanu  un atzina, ka priecājas redzēt – Bauskā jaunieši gan interesējas par futbolu, gan aktīvi trenējas. Viņš uzsvēra, ka tas vieš lielas cerības Latvijas futbola sistēmas attīstībai, kā arī atgādināja – mūsu nākotnes panākumi ir atkarīgi no Latvijas Futbola federācijas ieguldījuma bērnu talantu un entuziasma pret futbolu attīstītīšanā.

Artis Lakovičs-Lakovics, 12.c.

FOTO no pasākuma apskatāmi sadaļā “Galerija”