Sadraudzības vizīte Zviedrijā

Bauskas Valsts ģimnāzijas delegācija kopā ar Martina Koha ģimnāzijas skolēniem un direktoru

No 2018.gada 19.marta līdz 22.martam Bauskas Valsts ģimnāzijas skolēni un pedagogi viesojās mūsu sadraudzības skolā – Martina Koha ģimnāzijā, Hedemorā, Zviedrijā. Vizītē devās 11.c klases izglītojamās Anda Lita Vāvere, Nora Niedre un Samanta Kokina, skolēnus pavadīja skolotājas Terēzija Pundure, Inta Banka un Ina Spēkmane.

Vizīte notika sadraudzības līguma ietvaros un tās laikā Bauskas Valsts ģimnāzijas pārstāvji iepazinās ar jauno Martina Koha ģimnāzijas vadību, veica turpmāko sadarbības projektu plānošanu abām skolām aktuālajās tēmās, kā arī devās interesantā ekskursijā pa skolu, kuras laikā iepazinās ar  kalnrūpniecības apmācības robotiem – simulatoriem, kas iegādāti Eiropas projekta ietvaros.  Tika apmeklēts starptautiskais skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgus Dalarnā, Bauskas Valsts ģimnāzijas pārstāvji piedalījās diskusijā ar Zviedrijas un Norvēģijas kolēģiem par skolēnu mācību uzņēmumu dibināšanu un darbību.

Vizītes laikā Bauskas Valsts ģimnāzijas delegācija guva nelielu iespaidu par zviedru kultūru un arhitektūru, apmeklēja piena pārstrādes uzņēmumu “Grådö Mejeri“, kur iepazinās ar ražošanas procesu un degustēja Zviedrijā ražotos piena produktus.

Liels paldies par sirsnīgo un viesmīlīgo uzņemšanu! Gaidīsim Martina Koha ģimnāzijas pārstāvjus sadraudzības vizītē pie mums!