11.klases apmeklē koncertlekciju

11.a un 11.b klase

Jau kopš septītās klases mēs (11.a un 11.b), katru gadu izmantojam izdevību, lai dotos uz koncertlekcijām, kuras notiek četrreiz gadā.  Katra koncertlekcija atstāj kādu atmiņā vai sirdī paliekošu puzles gabaliņu. Tās mums, jauniešiem, atgādina to, ka tikai viena stunda koncertā spēj mainīt uztveri gan par latviešu, gan citu valstu mūziku. Šajā mācību gadā uz pirmo koncertlekciju devāmies 18. oktobrī ar akcijas “Skolas soma” piedāvāto autobusu.

Koncertlekcijā “Latviešu dzeja un mūzika. Toreiz un tagad” dzirdējām dziesmas ar latviešu dzejnieku vārdiem (Aspazija, F. Bārda) gan klasiskā (toreiz), gan mūsdienu izpildījumā (tagad), bieži varēja arī sadzirdēt kādu džezīgu starpspēli. Ar šo uzdevumu perfekti galā tika dziedātāji Beāte Zviedre un Daumants Kalniņš un visus ar savu enerģiju pārsteidza reperis Edavārdi.

Ne tikai šī koncertlekcija, bet arī visas iepriekšējās sagādāja patīkamas emocijas, prieku, izglītoja un dāvāja  gandarījumu, un tieši tāpēc mēs katru gadu labprāt izvēlāmies apmeklēt šāda veida pasākumus. Arī pēc skolas beigšanas mēs katrs turpināsim apmeklēt šādus koncertus.

T.Tikuma (11.a)