Dāvini siltumu atverot sirdi labajiem darbiem

No 10. līdz 21. decembrim mūsu skolā norisinājās dažādi labdarības pasākumi labdarības nedēļas, “Dāvini siltumu atverot sirdi labajiem darbiem” ietvaros. Visu klašu skolēni mājturības stundās adīja zeķītes jaundzimušajiem, darināja dāvanas no koka un izgatavoja Ziemassvētku apsveikumu kartiņas, lai dāvinātu tās novada skolotāju senioru pasākumā.

Skolēnu dome kopā ar PII “Zīlīte” audzēkņiem

Bauskas Valsts ģimnāzijas skolēnu dome izglītības iestādes telpās, 18.decembrī organizēja Ziemassvētku pasākumu PII “ Zīlīte” audzēkņiem labdarības nedēļas ietvaros. Divas stundas norisinājās visdažādākās aktivitātes ar dejām, dziesmām, spēlēm, radošajām darbnīcām un Ziemassvētku vecīša apciemojumu. Pasākumā piedalījās 53 bērni, kuri mājup devās ar degošām acīm un pilnām rokām dažādu pārsteigumu dāvanu!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.decembrī ap simts zeķīšu pāri tika nogādāti Jelgavas pilsētas slimnīcas Dzemdību nodaļā, lai iepriecinātu un sasildītu nodaļas mazulīšu!

 

21.decembrī izskanēja Bauskas Valsts ģimnāzijas ikgadējā vidusskolēnu Ziemassvētku balle! Skolas Baltā zāle un vienu vakaru pārvērtās par Ledus karaļvalsti ar spožām zvaigznēm pie griestiem un grandiozu balles atklāšanas valsi!

 Skolēnu dome pateicas visiem, kas piedalījās labdarības nedēļā, īpašs paldies skolotājiem un skolas vadībai par atbalstu un iedvesmošanu!